Stylově můžete vypadat i ve fitku nebo při běhání v parku. Jak se oháknout?

Rozhodli jste se, že se zbavíte přebytečné tukové tkáně a naopak naberete trochu svalové hmoty? V tom případě hurá do posilovny - samozřejmě až ji zase otevřou... Momentálně můžete zacvičit doma, ale budete k tomu potřebovat mnohem větší dávku motivace. Kromě toho, ne každý si může dovolit investovat do pořádného vybavení, kterého je ve fitku víc než dost. Ještě předtím, než se vydáte cvičit, byste však měli nakouknout do šatníku, jestli se v něm náhodou neukrývá něco, v čem byste si mezi vytrénovanými borci neudělali ostudu. Víte, čeho si po příchodu do posilovny všimnete jako první? Spíše než vypracovaných těl místních kulturistů vás zajmou ti, kteří si přišli zacvičit ve starých roztrhaných teplácích. Stylové tepláky z vás sice lepšího člověka neudělají, ale uděláte v nich lepší dojem. A budete se cítit mnohem lépe, což je ještě důležitější.

Myslíte to s posilováním vážně? V tom případě se bez kvalitního oblečení neobejdete

Tepláky do posilovny samozřejmě patří, ale stejně tak platí, že i v posilovně můžeme vypadat k světu. A když už ostatní nezaujmete proporcemi, mohli byste na ně udělat dojem stylovým oblečením. Alespoň jim dáte najevo, že to se cvičením myslíte vážně a neváhali jste investovat do pořádných hadříků. Ale teď vážně, vhodně zvolené vypadají nejen dobře, ale zároveň jsou stoprocentně funkční. Jsou pohodlné a dobře sají pot, což se o většině nekvalitního oblečení z tržnice říct nedá. A je to právě posilovna, kde byste se měli cítit dobře a nemyslet na to, že jste zpocení až za ušima.

Investujte také do ostatního oblečení

Pokud jste si vzali naše doporučení k srdci a chystáte se na nákup vhodné garderóby, nikam nechoďte - stejně teď ani nemůžete. Skvěle padnoucí oblečení do posilovny totiž koupíte stejně dobře i z pohodlí domova v e-shopu ozonee.cz. Sortiment se samozřejmě neomezuje jen na tepláky a najdete v něm také kalhoty, trička, košile, mikiny a spoustu dalšího oblečení a doplňků, které samozřejmě vynosíte i mimo prostředí posilovny.

Publikováno: 28. 02. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová