Mantinely do postýlky „cop“ jsou vkusné a velmi praktické

Období, kdy rodiče toužebně očekávají příchod nového člena, je plné radosti, ale také starostí z věcí budoucích. Mezi ty obvyklé patří obavy ohledně zdraví miminka. Když se narodí, musí být pod neustálým dohledem – a zároveň je vhodné učinit několik základních bezpečnostních opatření. Například pořízení mantinelů do dětské postýlky. Proč by neměly chybět ani v té vaší – a proč zvolit provedení typu „cop“?

Bez „nárazníků“ není v postýlce bezpečno

Přirozeně chceme, aby dítě usínalo v komfortu a bezpečí, a právě proto je důležité myslet i na sebemenší detaily. Konstrukce dětské postýlky bývá dřevěná a tedy tvrdá. Neklidné miminko se může o tvrdý materiál snadno poranit, čemuž lze snadno zabránit umístěním mantinelů. Velmi oblíbené jsou především mantinely do postýlky cop. V čem jsou tak výjimečné? Nárazníky typu cop se obvykle vyrábí z kvalitních materiálů a odpovídají vysokým nárokům na bezpečnost i pohodlí. Výplň tvoří antialergické duté vlákno (díky tomu se na materiálu netvoří plísně a nemnoží mikroorganismy) a díky absenci knoflíků či jiných dekorací nehrozí žádné nebezpečí. Další velká výhoda „copů“ souvisí s délkou. Když zrovna mantinel nepotřebujete v postýlce, můžete z něj vytvořit bezpečné hnízdečko – anebo ho použít jako pěknou dekoraci či izolaci od studené stěny nebo oken.

Kde copánkový mantinel seženete?

Nárazníky do postýlky najdete ve specializovaném eshopu Ready4Kids.cz, a to nejen v podobě copů, ale i v tradičním polštářkovém provedení. K dostání je v pestrém spektru barevných kombinací, takže si můžete objednat variantu, která bude v dokonalé symbióze s ostatními dekoracemi v dětském pokojíčku.

Publikováno: 14. 03. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Alena Litostrámová