Batoh, nebo kabelka?

Už jsou pryč doby, kdy se na ženy, které nosily batoh, muži dívali skrz prsty. Je to zapříčiněno nejenom dobou samotnou, ale i vzhledovými batůžky. Ty mohou plnohodnotně nahradit jakoukoliv kabelku. Záležet bude na tom, co od toho očekáváte a jaké předměty každým dnem nosíte. Jestliže kabelku příliš zatěžujete, nebude od věci poohlédnout se po designovém batůžku. Na druhou stranu ne každá žena ráda nosí batohy, a tak proč ji do nich nutit. Stačí si pouze vybrat kabelku, jejíž nosnost bude o něco větší.

Co v kabelce nebo batůžku nosíte?

Jak bylo řečeno v prvním odstavci, v případě, že vám nevadí ani jedna z výše uvedených variant, je dobré si uvědomit, jaké věci potřebujete každý den. Existují ženy, které se neobejdou bez základních líčidel, kapesníčků, velké peněženky a deštníku. Jestliže i vy patříte mezi tento typ žen, buď to si vyberete z větších modelů kabelek, nebo přejděte na designové batůžky. Z pohledu zdraví a pohodlí je bezpochyby lepší variantou batůžek. Kabelka se nosí zpravidla na jednom rameni, což vám příliš neulehčuje vaše záda.

Zdraví a výběr oblečení

Bolesti zad jsou nepříjemné, a když vás téměř denně napadají, je nejvyšší čas zvážit, zda se opravdu nevyplatí přechod na vzhledový batůžek. Jste-li žena bez bolestí zad, která nosí oblečení, k němuž se více hodí kabelka, není nad čím přemýšlet. Oblečení je totiž rovněž důležité, samozřejmě až po vašem zdraví, které by mělo být na prvním místě.

Konečný výběr bude na vás

Do ničeho se nenechávejte přemlouvat, bude záviset čistě na vás, pro co se v konečném důsledku rozmyslíte. Pokud čím dál tím více při čtení článku přemýšlíte nad batohem, můžete se mrknout na dámské a zároveň módní batohy Bobby Elle. Pomocí tohoto batohu se vám z něj nic bez vašeho vědomí neztratí, protože jsou vyráběny tak, aby vám je nikdo neotevřel. Kromě toho se hodí ke každé ženě. Stačí popřemýšlet nad vhodným outfitem a následně vyrazit kdekoliv.

Publikováno: 07. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová