Stylové karavany Hobby uspokojí i nejnáročnější kempaře

Není žádným tajemstvím, že společnost Hobby je největším výrobcem karavanů v Evropě. Renomovaná německá značka momentálně vyrábí „domečky na kolečkách“ v 6 odstupňovaných řadách, které v součtu zaujímají portfolio 56 různých modelů. Z široké palety obytných přívěsů si tak vybere mladá rodina hledající nejlepší poměr mezi vysokou kvalitou a přijatelnou cenou, pár ve středních letech, ale i nejnáročnější a nejzkušenější kempaři, kteří na svých cestách vyžadují opravdu prémiovou kvalitu a luxus.

Revoluční vychytávky pro sezonu 2019

Na počátku roku 2019 přišly německé karavany Hobby s řadou vylepšení inovativního palubního systému, digitalizace, pohodlí uvnitř přívěsu i vnějších prvků:
  • Úložný prostor pod sezením je díky přepracované podpoře postele dokonalejší a prostornější.
  • Palubní systém prošel další aktualizací.
  • Karavany dostaly novou nádrž na užitkovou vodu s modifikovanou základnou, která je tak přizpůsobena pro kompletní drenáž.
  • Uvnitř najdete nově kloubový držák, který je vhodný pro 22“ televize.
  • Postele (vyjma dětských) se pro lepší přístupnost posunuly o 50 mm výše a jsou tak lépe přístupné.
  • Přeměna lůžek v asymetrických polohách je nyní snadnější a pohodlnější díky vylepšenému polstrování.
  • V každé koupelně e-modelů nově najdete dvojitý skládací hák.
  • Manévrovací systém REICH EasyDriver je nově dostupný dokonce i pro dvouosé karavany.

Interiéry karavanů Hoobby mohou konkurovat luxusním apartmánům... | Foto: karavany.burimex.cz

Jaký Hobby karavan je vhodný pro vás?

ONTOUR Karavany Hobby ONTOUR jsou 2,2 m široké a max. 7 m dlouhé, přičemž hmotnost činí 1250-1350 kg. Jde o základní řadu, která za přijatelné peníze nabídne pohodlné cestování zamilovaným párům i rodinám s malými dětmi. DE LUXE Obytné přívěsy Hobby DE LUXE jsou nejpopulárnější pro rodiny s dětmi. Hned 5 z 13 rozložení totiž disponuje oddělenou dětskou sekcí. DE LUXE EDITION Sportovní a dynamická řada DE LUXE EDITION je skvělá pro časté a pohodlné cestování. V nabídce jsou i 3 modely se šířkou 2,5 m, které jsou speciálně navržené pro rodiny. EXCELLENT Elegantní přívěsy EXCELLENT s dostatkem prostoru, moderním sezením ve tvaru U i komfortní koupelnou ocení zejména zkušení kempaři, kteří přesně vědí, co od cestování chtějí. PRESTIGE Řada PRESTIGE cílí na rodiny a skupiny cestovatelů, kteří rádi pravidelně tráví dovolenou romanticky a v přírodě. Šířka karavanů činí 2,5 m a hmotnost se pohybuje od 1600 do 2200 kg. PREMIUM I nejnáročnější z nejnáročnějších uspokojí Hobby karavany luxusní řady PREMIUM. Exkluzivní design, prostorný interiér a do posledního detailu propracované vybavení poskytuje i při častém cestování maximum pohodlí. Více info najdete na stránkách autorizovaného prodejce a zástupce pro ČR firmy BURIMEX.

Publikováno: 15. 08. 2019

Kategorie: Cestování

Autor: Alena Litostrámová