Bittersweet Paris: Recenze svěží světové módy

Určitě to většina z vás zažila. Vyjdete ven a při pohledu na některé lidi máte pocit, že je jejich nálada na bodu mrazu. Nehodnotíte to podle toho, jak se v danou chvíli tváří, ale podle toho, jaké mají momentálně na sobě oblečení. Divili byste se, jak důležité je oblečení neboli outfit, který si oblékáme na sebe každé ráno pro ostatní lidi. Podle něj ve vteřině poznáme, jak se s největší pravděpodobností daná osoba cítí. Samozřejmě není to pravidlem. Neznamená to, že člověk s černým trikem nebo mikinou patří mezi lidi, kteří by byli bez nálady. Může to být zapříčiněno jenom tím, že se mu černá barva líbí. Pak se můžeme podívat na obličej, který už nám napoví zbylé detaily. Proč nevyzkoušet barevné a odvážnější outfity, které rozzáří mimo jiné i vaše okolí?

Řeč je o BITTERSWEET PARIS

Když se někdy seznámíte se značkou nebo módou jakéhosi oblečení, může vám po zádech přejet husí kůže. Důvodem je jednoduchost, kterou do toho designerský tým vynaložil. Říkáte si, že tak jednoduché oblečení mohl v minulosti vyrobit opravdu každý, jen to nikoho v ten moment nenapadlo. BITTERSWEET PARIS mělo jednoduchý cíl, a to vytvořit oblečení, které rozveselí všechny kolemjdoucí, bez ohledu na to, jakou mají aktuální náladu. Barevné a bláznivé oblečení to bezesporu plní na plné čáře.

Lidé se smát chtějí, někteří to ovšem ještě neví

I přes to, že lidé ve vašem okolí nejsou příliš veselí, smát se s největší pravděpodobností chtějí. Dokazují to výsledky prodejnosti šílené a barevné módy BITTERSWEET PARIS. Prodaných kousků na začátek bylo více než samotní výrobci očekávali. Během krátké doby pochopili, že je to ta nejlepší cesta, kterou mohli uskutečnit. Mohli si říct, že trh s oblečením je přehlcený, ovšem i tak do toho šli.

Barevnost a kvalita v jednom oblečení

Oblečení nedominuje pouze šílenými barvami. Své má co říct i v oblasti kvality. Kvalitní oblečení BITTERSWEET PARIS vás vtáhne do barevného a kvalitního světa, ze kterého nebudete chtít odejít. To platí i v případě, že se budete nacházet doma. Oblečení vás doslova nadchne. Kvalitní kousky jak pro muže, tak i ženy přilákají ostatní veselé i méně veselí lidi.

Představení produktu

Na závěr bychom vás rádi seznámili s pár mikinami, které se hodí převážně pro ženské pohlaví. Prvním představovaným modelem je Stormtrooper Hoodie. Jde o velice stylovou mikinu, která je vybavená celoplošným originálním potiskem. Závidět vám ji bude každá vaše kamarádka. Bude-li u vás pršet, nemusíte se ničeho obávat, mikina má ve výbavě rovněž i kapuci, kterou si však na sebe můžete dát i ve slunečný den. Na malé drobnosti jsou tady kapsy. Mikina pro každodenní nošení. Veselá mikina? Žádný problém s modelem Hahaha Hoodie. Jak už název napovídá, jedná se o veselou mikinu. Dokazujete to obrovský celoplošný potisk, na kterém je textem napsáno několikrát Hahaha a k tomu přidány ústa smějící osoby.

Jaké další produkty jsou k mání?

Máte rádi barvy a často se obklopujete veselými lidmi? Mikina Raingirl Hoodie je pro vás jako dělaná. Stylová mikina s kapucí a kapsami, která opět na sobě nese zajímavý potisk. Z vrchní části, přibližně do poloviny mikiny vede barevná duha, na jejímž konci stojí postava dívky s deštníkem. Jde o kvalitní výrobek určený ženám, které vyhledávají barvy. Nechte se unášet veselým světem a už nebudete chtít tuto mikinu sundat. Když barevný svět, tak barevný svět aneb modelová řada Color Freak Holi Clouds Hoodie. Jak už název napovídá, mikina této řady je pro každou veselou ženu. Mikina má celoplošný potisk, na kterém je několik barev různě namalovaných. Svým způsobem to připomíná zeď umělců, kteří se snaží vymyslet umělecké dílo. Opět se na mikině nacházejí kapsy a kapuce. Produkty jsou ručně vyráběny s precizní kvalitou.

Publikováno: 07. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová