Párové tetování

Kdo by nechtěl světu ukázat, že chodí s báječným mužem nebo báječnou ženu. Snad každý touží po lásce, která mu vydrží na věky a pokud možno bez hádek. Kdo zažil opravdovou zamilovanost, pak bude jistě souhlasit s tím, že zamilovaný člověk dělá věci, o kterých v životě ani nepřemýšlel. Jednoduše řečeno věci, které by sám nikdy neudělal. Je to totiž jasný důkaz toho, že svůj protějšek milujete. Nedíváte se na to, jaké má chyby nebo co udělal nebo udělala špatně. Jste ochotní odpouštět? Víte, jak můžete dát najevo svou lásku k druhému? Existuje několik možností a na některé z nich se podíváme.

Co takhle společné tetování?

Jste v šoku? Někteří z vás si řeknou, proč se nechat tetovat, když s tím nemají žádné zkušenosti nebo se dokonce bojí. Je to normální, zatímco pochybujete, ostatní nad touto možností už dávno přemýšleli. Důvodem, proč to na konec neudělali byla vzájemná neshoda. Laicky řečeno nemohli se shodnout na tom, jaké párové tetování bude tou nejlepší volbou. Věřte nám, že párové tetování je jasným projevem lásky k druhé osobě. Toto rozhodnutí si člověk musí však řádně promyslet. Ještě před tím, než do toho půjdete, musíte vědět, že je to ten pravý nebo ta pravá. Jestliže už teď máte jasno, pak se jedná o originální projev.

Vytetujeme si jména aneb klasika není vždy nejlepší varianta

Většina párů přemýšlí nad klasikou, a to takovou, že si nechají vytetovat jména druhých na sebe. Když už se pro tento krok rozhodnete, měli byste být originální. Proč nesáhnout po jiné variantě nebo symbolu, který okolnímu světu zobrazí vaši lásku na maximum? Párové tetování není o tom, že si necháte vytetovat jména a tím to končí. V mnoha případech dokáže symbol nebo obrázek udělat daleko lepší efekt.

Pár na věky

Ať už se rozmyslíte pro jakoukoliv variantu, mělo by to být na pořád. Občas narazíte na lidi, kteří svého rozhodnutí po čase litovali. Jestliže jste ve vztahu krátce, měli byste tento krok důkladně zvážit. V opačném případě, kdy už jste spolu několik let a jste si stoprocentně jistí, můžete jít do toho na maximum. Nezapomínejte na fakt, že jde pouze o vaše rozhodnutí a nikdo vám nemůže říkat, co je nebo není pro vás to nejlepší.

Tipy na párové tetování

Pokud jste se rozhodli pro párové tetování, chtěli bychom vám dát tipy, které se vám budou bezesporu líbit. První variantou je tetování klíče a zámku, který je vytetován v srdci. Zámek se srdcem je určen pro ženu, zatímco klíč si na své tělo vytetuje muž. Bude to váš symbol, který vám nikdo nevezme. Inspirovat se můžete párovým oblečením, a to například nadpisy MR. a MRS. Jedná se o zcela běžné párové tetování. V neposlední řadě lze sáhnout po jednom dílku puzzle, které bude mít každý z vás vytetované na ruce.

Párové věci pro ty, kteří se tetování bojí

Nemáte odvahu na párové tetování, ale nechtěli byste zůstat pozadu? Nemusíte, protože na trhu stále existují párové věci, mezi které patří například trička, mikiny nebo hrníčky. Znáte klasickou variantu nadpisů KING a QUEEN? Jestliže ano, máme pro vás dobrou zprávu. Tuto variantu totiž snadno pořídíte v jakémkoliv provedení. Dopřáváte si ranní kafé nebo čaj společně se svým protějškem? Proč si nepořídit párové hrníčky s nadpisy KING a QUEEN. V případě, že máte rádi procházky, místo hrníčku můžete využít trika nebo mikiny, podle toho, jaké roční období máte raději.

Klasika vám nevoní? Buďte originální

Zalíbila se vám varianta MR. a MRS., jenže se na párové tetování necítíte? Tuto kombinaci můžete opět zakoupit jako trička, mikiny nebo hrníčky. Pokud vám nestačí pouze jedna věc, neváhejte při koupi všech párových předmětů. Nemáte se za co stydět, právě naopak, je hezké, když máte jeden druhého. ZDROJ párových tetování: http://creativelife.cz/decentni-tetovani-pro-zamilovane/

Publikováno: 07. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová