Vybíráme boty podle svatebních šatů v různých stylech

0

Svatební místo vybráno, ale se svatebními botami je trochu potíž? Množství šatů je jednoznačně žádoucí, ale vybrat si k výsledným favoritům to pravé obutí, to už může být trošku oříšek. Zejména pokud jedete v nějakém zavedeném stylu nebo jste se rozhodli svou svatbu do jednoho designu zaměřit. Pojďme si však prozradit, jak to udělat, aby ani boty nebyly zádrhelem.

Když máte šaty v boho stylu

Se zvýšenou poptávkou po venkovních svatbách ve stodolách také vzrostl počet žen, které se zamilovaly do takzvaného boho stylu. Styl oblékání, který vyjadřuje jistou porci svobody, je jednoznačně něčím, co tady s námi bude dlouhé roky. Pokud však nevíte, jak si k takto volným modelům najít ideální obutí, sázejte na jednoduchost. Žádné ozdobené střevíčky se k boho šatům hodit rozhodně nebudou.

Daleko vhodnější jsou sandálky na vysokém podpatku, které mohou být buďto zlaté, nebo stříbrné. O odstínech to opravdu není, tím si můžete být jistí.

Když máte univerzální model

Řada nevěst začala vyhledávat takové šaty, které jsou na jednu stranu typické svatební, na druhou stranu takzvané popůlnoční. V praxi se jedná o modely, které jsou s odnímatelnou spodní částí čili nevěsta kdykoliv, kdy se bude chtít od honosného princeznovského vzhledu oprostit, může jenom jednoduše odepnout velkou a bujarou sukni.

Pokud to u vás na plné čáře vyhrály právě tyto šaty, nejvhodnější jsou pro vás bílé lodičky se špičatou špičkou. Jedná se tedy o kombinování praktických šat s bílou klasikou, kterou zkrátka a dobře nic nezkazíte.

Když se oblékáte do glamour stylu

Zvítězil u vás spíše velmi luxusní styl, kterému se také jinak přezdívá glamour? Rozhodli jste se spíše pro krajkované rukávy, výšivky a podobné pojetí svatebního modelu? V takovém případě uděláte nejlépe, pokud vsadíte spíše na jehličkové lodičky, jaké měla například sama Popelka. Ostatně inspirovat se právě u postaviček od Disneyho je v tomto případě ideální, zcela relevantní řešení.

Publikováno: 30. 01. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová