Tipy na TOP dárky pro motorkáře

Je váš manžel nebo přítel motorkářem a tráví na svém stroji všechny volné chvíle? Přemýšlíte, jak mu v tomto konání vyjádřit sympatie a udělat radost? Pořiďte mu dárek, který mu vyrazí dech. Vyberte mu motokufry, čímž ho totálně „odrovnáte“ a přitom spojíte příjemné s užitečným.

Co je to motokufr?

Moto kufry jsou úložným prostorem, který lze namontovat na každou motorku. Obvykle bezdoplňkový stroj se díky kufrům GIVI stane „vystajlovaným“ motocyklem, který mu bude závidět celé okolí. Kufry na moto jsou nejen designově dokonalé, ale navíc i funkční a praktické. Je možné do nich uložit věci na cesty, ale třeba i cennosti a doklady. Každý motorkář si je brzy oblíbí a nedá na ně dopustit. Systém MONOLOCK se umisťuje nahoře a hodí se na skútry, endura a obecně na motocykly vybavené originálním nosičem. Systém MONOKEY lze použít jako horní i jako boční kufr pro nosiče Monorack, Wingrack a trubkové boční PL.., PLR..., PLX..., PLXR....

Co je to motobrašna?

Pro ty, jimž se kufr na motorce nelíbí, má MOTO SP variantu pomocí textilních zavazadel. Motobrašny jsou čím dál víc oblíbenější. Umožňují více možností umístění a oproti kufrům jsou méně prostorově náročné. Nejčastěji užívané moto brašny jsou typu tankruksaky, které se dávají na nádrže. Oblíbené jsou i boční brašny, pro které se pro lepší stabilitu používají podpěry. A nesmrtelné jsou brašny na sedlo, které mají variabilní vnitřní prostor oddělený přepážkami a většinou i pláštěnku. Brašny na moto obsahují i sekci pro úchyty mobilních telefonů a navigací. Pořídit dárek této kvality se cení a nemůžete s ním šlápnout vedle. U MOTO SP si určitě vyberete.

Publikováno: 01. 07. 2020

Kategorie: Auto/moto

Autor: Alena Litostrámová