Nevykradnutelný batoh Bobby

Jestliže vyrážíte do našeho hlavního města, kterým je Praha, pak s největší pravděpodobností budete mít po celý den jisté obavy. Je pochopitelné, že se potřebujete nějakým způsobem nabalit, ale na druhou stranu znáte dnešní hektickou a nebezpečnou dobu. I přes to, že budete mít batoh neustále na očích, není nikde psáno, že vás během celého dne nemůže nikdo okrást. Proč se nepojistit a nepořídit si batoh, který nelze vykrást? Možná jste teď zaražení, v čem spočívá tzv. fígl, ovšem věřte nám a seznamte se.

Představení značky Bobby

Ještě před tím, než vám popíšeme podrobnější informace, by vás mohlo na úvod zajímat představení značky Bobby. Batoh Bobby je vytvořen a navrhnut nizozemskou společností XD Design. Jedná se o společnost, která se zabývá výrobou nejenom cestovních zavazadel, ale dále také nábytkem či kancelářskými doplňky. Nemyslete si, že se krádeže uskutečňují pouze v České republice, tímto problémem dnes trpí již celý svět. Právě z tohoto důvodu se nizozemská společnost XD Design rozhodla pro něco, co jistě ocení každý cestovatel. Nezáleží teď na tom, zda cestujete v rámci svého státu nebo po celém světě. Batohy Bobby se budou hodit opravdu všude, a to bez ohledu na pohlaví nebo věk.

Batohy Bobby nejsou čistě jen na cestu!

U představování značky a batohů Bobby ještě nadále zůstaneme. Tyto batohy nejsou určeny čistě jen pro cestovatele. Využití v něm naleznou také podnikatelé nebo sportovci. Pokud jste sportovně založeni a každý den se vydáváte na svůj oblíbený okruh kolem svého města, batoh Bobby vám bude dělat společnost. Vy se budete cítit bezpečně, že vás nikdo nemůže okrást při vaší oblíbené činnosti. To stejné platí také v případě, kdy nemáte bezpečnou brašnu na notebook a chtěli byste si pořídit designový a zároveň bezpečný model.

V čem jsou originální?

Většinu z vás zajímá, v čem jsou batohy Bobby tak bezpečné. V tomto odstavci se však podíváme na další zajímavosti, které mimo jiné rovněž oceníte. Jedna z největších vlastností je bezpečnost, o které si více povíme v následujících odstavcích. Dále jsou batohy skvěle zpracovány, takže vám z nich nebudou díky skvěle umístěné váze bolet záda. V neposlední řadě jsou batohy Bobby natolik lehké, že je na sobě nepocítíte ani se závažím.

Batohy nelze vykrást aneb bezpečnost na prvním místě

Nizozemská společnost XD Design si s výrobou opravdu šikovně pohrála a své o tom ví bezpečnost jednotlivých batohů. Jsou totiž zařazeny do skupiny batohů, které nelze vykrást, mají zabudovaný integrovaný zámek a několik skrytých kapes. Rozlišují se podle modelů do více kategorií. Záleží, co od nich očekáváte. Vhodné jsou ovšem pro podnikatele, obchodní zástupce, sportovce nebo obyčejné kluky i holky.

Modelové řady batohů Bobby

Prvním modelem batohů je Bobby Bizz. Toto označení je u těchto batohů věnováno podnikatelům, manažerům nebo třeba grafikům. Hravě si dokáže poradit s notebookem, tabletem, deníčky a prezentací. Modelových řad je pochopitelně více, dále se můžete těšit například na Bobby Classic. Tento typ je pro městské nošení, a to bez ohledu na to, zda jste kluk nebo holka. Využije ho prakticky kdokoliv. Chodíte stále do školy a bolí vás záda z obyčejných batohů? Pak byste se měli poohlédnout po Bobby Compact a zvlášť dívky a slečny, které mají příliš těžké učebnice. Pro cestovatele je tady Bobby Urban.

Mnoho barev, mnoho tváří

Vycházet můžete z více barevných variant. Záležet bude na vás, pro koho batoh pořizujete. Jste-li kluk a pořizujete ho sobě, nejspíš se budete dívat po šedé či černé kombinaci. V momentě, kdy chcete udělat radost své přítelkyni, manželce nebo mamince, je vaše cesta v barevných kombinacích na úplně jiné vlně. Poznejte batohy Bobby a uvidíte, že i svět může být bezpečný, když víte, jak na to.

Publikováno: 07. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová