Když doma zazlobí odpady

Určitě jste to již někdy zažili, záchod protéká a špatně splachuje, v trubkách to nebezpečně chrochtá a vy máte strach, aby se vám odpadní vody nevracely zpět díky neprůchodným a ucpaným stoupačkám. Vrásky na čele člověku nejvíc dělá obava, že je proti zvůli havárie vlastních sociálek zcela bezmocný. Nikdo nestojí o to, mít splašky po celém bytě. Klidné spaní v neklidné době přinese všem majitelům koupelen a záchodů instalatér Praha. Odborník od fochu se specializuje na kompletní služby, co se odpadů i instalací týče a ví si rady v každé situaci. Instalatér má ten správný grif, aby odvrátil blížící se katastrofu a zároveň pracoval i na prevenci, kdy neblahým důsledkům předchází.

Fachman na telefonu

Mít telefon na mistra přes instalatérské práce se tak vždycky hodí. Firma Rastislav Žák a jeho kolegové jsou vám k dispozici každý den v týdnu, a tak nehrozí, že byste na akutní zásah čekali dlouho. Čištění odpadů je natolik specifická činnost, že se na ni orientuje pouze omezené množství podnikatelských subjektů. Je třeba mít znalosti a zkušenosti. Ani jedno týmů Žák nechybí.

V koupelně i kuchyni

Čištění odpadů Praha pracuje s chemickými i mechanickými postupy, které jsou vysoce odborné a vlastními silami v laických podmínkách je není možné obsáhnout. Firma Rastislav Žák provádí havarijní čištění odpadů v bytech a domech v Praze a blízkém okolí. Nabídka čištění odpadů v kuchyni obsahuje čištění dřezů, demontáž sifónu, odstranění nečistot, výměnu těsnění, případně ostatních komponentů. Čištění odpadů v koupelně zahrnuje čištění van, umyvadel od vlasů, tuků a jiných nečistot, čištění bidetů, pisoárů a záchodů.

Publikováno: 09. 09. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Litostrámová