5 tipů na designové peněženky pro dámy

Sháníte novou peněženku a chcete takovou, kterou hned tak nějaká žena nemá? Vybíráte dárek a chcete, aby byl originální a praktický zároveň? Máme pro vás pět tipů na perfektní kousky, které najdete na internetovém obchodě Peněženky Ahal.

1. Luxusní dámská kožená peněženka Gregorio

Ženy, které nosí hodně peněz v hotovosti a mají spoustu věrnostních kartiček do svých oblíbených obchodů, ocení velkou prostornou peněženku s praktickým členěním a mnoha kapsami. Luxusně vyhlížející dámská kožená peněženka značky Gregorio splňuje všechny tyto požadavky. Navíc se pyšní nádhernou červenou barvou, která má přitahovat bohatství.

2. Módní dámská peněženka Cavaldi

Sháníte peněženku, která kromě své praktické funkce splní funkci elegantního módního doplňku? Pak pro vás bude správnou volbou módní dámská peněženka značky Cavaldi, která je zdobená nádherným květinovým vzorem. Uvnitř je rozdělená na několik komor, má spoustu kapsiček na doklady a věrnostní kartičky, nechybí ani mincovník na zapínání.

3. Peněženka pro hravé duše od Miss Lulu

Hledáte peněženku s neotřelým designem, která vás vždy rozveselí? Nejen milovnice chlupatých zvířátek ocení barevnou dámskou peněženku značky Miss Lulu s motivem koček.

4. Hravá peněženka s motivem moudré sovy od Miss Lulu

Líbivá je také tato červená dámská peněženka s ornamenty, opět od značky Miss Lulu.  Je vyrobena z červené voskované textilie a zdobí ji obrázky soviček. Peněženky se sovičkami jsou k dostání i v modré barvě, takže si každá může zvolit dle vlastního vkusu. V e-shopu najdete spoustu dalších obrázkových peněženek. Možností je skutečně mnoho.

5. Světle hnědá dámská kožená peněženka Always Wild

Ne každá žena je příznivkyní velkých peněženek, které zaberou polovinu kabelky. S menších peněženek doporučujeme tuto světle hnědou dámskou koženou peněženku značky Always Wild. I když je poměrně malá, stále nabízí dostatek prostoru pro hotovost i karty. Peněženka je velmi odolná a slibuje velmi dlouhou životnost.

Publikováno: 07. 01. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová