Párové hrnečky s potiskem pro zamilované: Vskutku originální dárek!

Máte už se svým protějškem téměř všechny párové věci a stále pociťujete obrovskou lásku, kterou byste si nejraději dokazovali celý den? Nic vám v tom nebrání, fantazie a originalita je otevřená opravdu všemu, pokud víte, jak udělat svému protějšku radost, proč to neudělat. Nacházejí se ve vaší skříni párová trička nebo mikiny? Říkáte si však, že to nestačí? Proč si lásku nedokazovat i doma pomocí párových hrníčku? Dopřejte si společný šálek čaje nebo kafé s originálními hrníčky, které vás potěší.

Když láska, tak pořádná

Na rozdíl od triček nebo mikin máte své hrníčky pořád na svých očích a zvlášť v momentě, kdy z nich společně se svým partnerem nebo partnerkou popíjíte. Nemusíte si dělat stejný nápoj, stačí jen, když máte párové hrníčky. Pomůžeme vám s výběrem a na vás bude, pustit si váš oblíbený film, na který se u šálku dobrého čaje nebo kávy podíváte. Nastupte k nám a následujte nás.

Král a královna

Vidíme to v pohádkách, vidíme to všude. Jednou z možností, jak se lépe spojit je král a královna a s tím vám pomohou párové hrníčky s korunami. Koruny jsou rozdílné a na první pohled snadno poznáte, která patří pro muže a která naopak pro ženu. Na hrníčkách není žádný nadpis a jde čistě jen o potisk, který vám dodá větší lásku. Krouny jsou odjakživa znakem lásky, tak proč si je nedopřát i u vás v obývacím pokoji? Objem hrníčku je 330 ml a vyrábějí se v bílém provedení.

Párové hrnečky Jeho kafé/čaj a Její kafé/čaj

Další variantou jsou párové hrníčky s nadpisy jeho kafé a její kafé nebo jeho čaj a její čaj. Záležet bude na tom, co častěji pijete. Jestliže máte rádi jak kafé, tak i čaj, můžete si pořídit od každé varianty po jednom páru. Podle toho, co budete zrovna připravovat si sáhnete po svých párových variantách. Kromě toho, že jsou tyto hrníčky originální si lehce poznáte, kdo má jaký hrnek.

Párové hrnečky Cute Buddies – Lady Angel / Boy Devil

Párová varianta Lady Angel a Boy Devil je skvělým originálním dárkem pro pár, ve kterém jsou oba otevření všemu. Lady Angel je v jednoduchém překladu anděl. Podle toho již poznáte, že je tento hrnek vyroben pro všechny slečny, dívky a ženy. Na druhém hrníčku je nadpis Boy Devil neboli ďábel. První slovo, tedy ,,boy“ značí chlapce. Hrníčky mají objem 330 ml a dají se využít na jakýkoliv nápoj, ať už studený nebo horký. Nastartujte svůj den společně se svým protějškem. Provedení hrníčku je v bílé kombinaci.

Párové hrnečky Cats in love

Jste muž a vaše přítelkyně oslavila narozeniny? Proč ji nedát dárek, který udělá radost jak ji, tak zároveň i vám. Navíc každá žena miluje kočičky, a tak můžete sáhnout po párových hrníčkách, na kterých se nachází potisk zamilovaných koček. Na ženském hrníčku je kočička, která dává pusu a na mužském provedení je stojící kocour se zavřenýma očima. Určitě znáte pořekadlo, že láska prochází žaludkem, tak proč si nepořídit společný originální dárek.

Na závěr přichází King a Queen

Varianta párového oblečení King a Queen je v šatníku mnoha párů. Tato možnost je stará, jako párové předměty samotné. Právě z tohoto důvodu se dá tato možnost pořídit také na párových hrníčkách. Kromě textu se na hrníčku nacházejí koruny, které nosí králové a královny. Tyto dva symboly tak dodávají předmětům tu správnou originalitu, která by v žádném případě neměla chybět u žádného zamilovaného páru. Nezáleží na tom, jak dlouho jste spolu nebo zda jste manželé či čistě jen partneři. Párové hrníčky nemají omezení a mimo jiné vám to při ranním střetnutí připomene vaši lásku. Podobně jako u předchozích variant je objem hrníčku 330 ml.

Publikováno: 07. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová