Doplňky pro páry

Patříte mezi pár, který nejraději dělá věci společně? Místo toho, aby muž šel s kamarády na pivo nebo žena na nákupy s kamarádkami uděláte mezi s sebou kompromis, a to takový, že na pivo i na nákupy vyrážíte společně? Jste si na tolik souzení, že jste zároveň spřízněné duše? Pak prožíváte radostný vztah, který si můžete podtrhnout menšími doplňky. Možná jste někdy slyšeli o párových věcech. Teď se někteří z vás zastaví a povědí si, že už párová trička máte. Jen ty vám v tomhle ohledu rozhodně nestačí. Převážně v dnešní době, kdy je možnost pořídit si daleko více společných věcí. Pojďme se na ně podívat.

Dejte najevo, že se milujete

Víte o sobě, že se máte rádi a tuto zprávu se nestydíte šířit dále? Konec konců je to vaše věc, tak proč by to někomu mělo vadit. Vychytávek pro páry však existuje celá řada, jaké další si lze zakoupit v téměř každém obchodě s drobnostmi?

Párové oblečení máte. Co teď?

Jestliže máte párové oblečení, jistě jste před páry, které si teprve tento typ zboží vyhledávají. Nemyslete si ovšem, že se nemůžete v ničem posunout. Slyšeli jste například o párových hrníčkách nebo krytech na mobil? Pokud ne, máte se ještě co učit. Párové hrníčky se dají koupit v jakémkoliv obchodě, kde se vyskytují i trička a mikiny. Stačí umět jen hledat, kromě toho je dost často naleznete ve stejném provedení, jako máte doma trička. Co se týče ostatních předmětů, ať už to jsou kryty na mobil nebo šálky na kávu, ty už se vyrábějí v úplně jiném stylu. Kryty na mobil můžete mít například s nadpisy She’s mine a He’s mine. Dejte najevo při telefonování, že váš protějšek je vám kdykoliv na blízku.

Šálky pro společné ranní kafé

Klasické šálky vám už nedělají při ranním kafíčku radost? Zaměřte se na párové šálky, které jsou tvarovány do srdce. Když je vedle sebe postavíte, snadno do sebe zapadnou.

Publikováno: 07. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová