Tipy na stylové dekorace pro útulnější interiér

Chtěli byste svůj interiér obohatit o novou dekoraci nebo doplněk? Ovšem ze široké výběru produktů je těžké vybrat tu správnou, která by zdobila vaši domácnost. Důležité je, aby doplněk dobře ladil s prostředím v místnosti. Sepsali jsme pro vás pár tipů pro inspiraci, které jsou zaměřeny na bytové doplňky a dekorace.

Květiny

Je jen na vás jestli vyberete květiny řezané nebo raději v květináči, v každém případě do vaši domácnosti přinesou pocit svěžesti a pohody. Nemusíte nutně z bytu udělat hotový botanický park, naprosto postačí, když pečlivě vyberete jednotlivé druhy květin tak, aby vám v domácnosti přinášely radost a potěšení.

Originální portrét mazlíčka

Co takhle zaplnit prázdné místo na zdi ručně malovaným obrázkem domácího mazlíčka? Nejenže váš interiér bude zdobit opravdu originální dekorace, ale také tím ukážete, že váš pes či kočka je právoplatným členem rodiny. Ručně malované obrazy mohou posloužit také jako skvělý dárek k narozeninám, výročí, svátku nebo jako svatební dar.

Výtvarnice Barbora Cirklová se věnuje ručně malovaným portrétům zvířat. Jak portrét zvířete na zakázku maluje? K malovaní používá akrylové barvy a bavlněné plátno. Formát obrázku je 40 x 40 cm, který nemusíte ani rámovat, protože malba pokrývá celou plochu plátna. Pokud tedy chcete tuto unikátní dekoraci, stačí objednat obraz na eshopu a zaslat kvalitní fotografie přes email na cirklova.b@gmail.com. Následně podle vámi zadaných údajů vás výtvarnice zkontaktuje, následně se domluvíte na detailech.

Rodinné či jiné fotografie

Fotografie s vaší rodinou nebo blízkými jsou klasickou, ale osvědčenou dekorací, která v sobě ukrývá osobní kouzlo. Společné fotografie, na kterých trávíte s rodinou volné chvíle na výletech, dovolené nebo třeba na oslavách dodají vaší domácnosti tu správnou atmosféru. 

Publikováno: 08. 08. 2021 / Aktualizováno: 13. 02. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Litostrámová