Vtipná párová trička: Ukažte ostatním, že k sobě patříte!

Párová trička jsou v posledních letech velmi populární. Páry (téměř) každého věku jejich prostřednictvím dávají jasně najevo, že k sobě patří a rozhodně si do vztahu nenechají mluvit od cizích osob. Je to však nedávno, co se párová trička na trhu objevila, a v době, kdy šlo o horkou novinku se dala pořídit pouze v několika málo variantách. Dnes už je ovšem nabídka daného sortimentu natolik rozsáhlá, že se originalitě meze nekladou a záleží čistě jen na dvojici, jaké provedení zvolí. Nevíte si rady s výběrem nebo vám není doposud jasné, kde taková trička seženete?

Párová trička jsou vhodná pro jakoukoliv příležitost

Veselá párová trička jsou vhodná pro každodenní nošení, samozřejmě platí určitá omezení. Vy sami musíte předem odhadnout, na jakou událost si je s partnerem nebo partnerkou oblečete a kdy je raději necháte doma. Pokud si vyrazíte společně s partnerem někam na procházku, nemusíte se za tato originální trička stydět. Jde o oblečení, jako každé jiné. Proč neukázat kolemjdoucím, že jste na svůj vztah náležitě hrdí?

Originální kousky hledejte na Bastard.cz

Internetový obchod se stylovým oblečením Bastard.cz zřejmě představovat nemusíme. Milovníci vtipných potisků nabídku důvěrně znají - ale možná vám uniklo, že v e-shopu seženete také jedinečná párová trička. A nejen ta, ve virtuálních regálech natrefíte také na párové spodní prádlo. Může se vám hodit třeba na narozeninové párty nebo úplně jiné akci (co takhle swingers párty)  - ostatní si vás okamžitě zaškatulkují jako pár ;-) Ale teď vážně. Bastard.cz má v rukávu opravdu luxusní kousky. Nás nejvíce upoutala kombinace Jokera a Harley Quinn. Pokud se cítíte tak trochu jako tito známí padouši, neváhejte! Trička mají moderní střih, slušnou gramáž a potisk, který se nesepere. Potřebujete snad ke spokojenému životu něco víc? Napadají nás ještě barevné ponožky, i těmi se to u Bastardů jenom hemží.

Publikováno: 27. 02. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová