Móda

Párová trička: Jsou vtipná a seženete je levně

Párová trička se stávají den, co den oblíbenější a oblíbenější. Mladé, střední i starší páry tak dávají jasně najevo, že k sobě patří a rozhodně si do vztahu nenechají mluvit od cizích osob. Je to nedávno, co se párová trička vůbec na trhu objevila a v dobách, kdy začínala se dala pořídit pouze v několika málo variantách. Dnes už je ovšem trh s těmito tričky na tolik obrovský, že se originalitě meze nekladou a záleží čistě jen na dvojici, jakou variantu si vyberou. Nevíte si rady s výběrem nebo vám není doposud jasné, kde si můžete tyto trička obléknout? Nezbývá vám nic jiného než nás následovat.

Párová trička jsou vhodná při jakékoliv příležitosti

Veselá párová trička jsou vhodná při jakékoliv příležitosti, samozřejmě v určité míře. Vy sami musíte předem odhadnout, na jakou událost si je s partnerem nebo partnerkou oblečete a kdy je raději necháte doma. Pokud si vyrážíte jen vy a váš protějšek někam na procházku, nemusíte se za tyto trička stydět. Jde o oblečení, jako každé jiné. Proč neukázat kolemjdoucím, jak šikovného máte partnera nebo jak šikovnou máte partnerku.

Představme si jednotlivé modely

Jako první jste měli možnost vybírat z triček, na kterých stál nadpis King a Queen. Tričko s nadpisem King byl určený pro muže, zatímco tričko s nadpisem Queen naopak pro ženy. Trička byla většinou barevně skvěle laděná, takže se hodila na venkovní procházky nebo domácí nošení. Kromě nadpisu se na trikách objevovaly malé ikony, většinou se jednalo o koruny. Koruny máme v tomto případě na mysli ty, které nosí králové. Proč však nebýt originální s tričky Trička KING & QUEEN Shield? Jestliže neumíte anglicky, pak vám rádi pomůžeme. Shield je v překladu štít. Jak už teď název napovídá, jde o první písmena, tedy K a Q, která jsou umístěna ve štítu. Kvalitní triko s potiskem na přední straně a 100 % bavlnou.

Klasika? Může být

Zůstaneme u párových triček s nadpisem King a Queen. Přesněji řečeno se jedná o modely ,,Černé trika her king & his queen“. Na těchto tričkách jsou nadpisy celé a na rozdíl od předchozí varianty se tentokrát na nich nachází výše zmiňované koruny. Buďte sladění pomocí kvalitních párových triček, kterých si všimne i blízké okolí.

Alkohol jen s mírou! Originalitě se meze nekladou

Máte rádi klasická párová trika King a Queen, ale raději byste dali přednost něčemu originálnímu? Poohlédněte se po párových tričkách Beer a Wine. Beer znamená v překladu pivo a Wine naopak víno. Jak už názvy napovídají, tričko s nadpisem Beer je určeno pro muže, zatímco tričko s nadpisem Wine pro ženy. Tato varianta není příliš známá, a tak si vás s největší pravděpodobností všimne širší okolí při ranní, odpolední nebo večerní procházce. Potisk, podobně jako triko je velmi kvalitní, takže nemusíte mít strach z toho, že se brzy poškodí. Samotný potisk se nachází na přední straně triček.

Čerstvě zamilovaní si zaslouží svá vtipná párová trička levně

Jste spolu krátce, ale svůj vztah byste nejraději sdělili všem lidem ve vašem okolí? Nic vám v tom nebrání. Pomoct vám v tom může párová kombinace LO-VE. Jde o párovou variantu, kde na jednom triku je velkým napsáno LO a na druhém zase VE. Když se dvě zamilované osoby postaví vedle sebe, vytvoří se nadpis LOVE neboli jednoduše přeloženo jako láska. Pořiďte si kvalitní párová trička s potiskem na přední straně a zaujměte vaši rodinu i přátelé.

Párová trička Matka a Šroub

Originalita vám je blízká, a tak vymýšlíte, jaká párová trička si se svým protějškem pořídit? Co takhle párová kombinace matka a šroub? Z názvu vás nenapadá, o co by mohlo jít? Na jednom triku, které si obleče muž je obrovský šroub. Na variantě pro ženy zase matice. Jak jistě víte, šroubek pomocí závitu snadno zapadne do matice. To platí rovněž i o vašem vztahu.

Add Comment

Click here to post a comment