Batoh místo kabelky? Styl, který si oblíbily celebrity!

Batohy byly do nedávna oblíbenými pomocníky převážně u mužů, nyní se stávají hitem také u ženského pohlaví. Čím si získaly tak vysoký obdiv a proč je dobré jej mít? Muži už dávno přišli na to, že batoh jim šetři nejenom záda, ale mimo jiné jim dopřává i jakési pohodlí. Je samozřejmé, že se ženy chtějí líbit a dost často si myslí, že to bez kabelky není téměř možné. Z tohoto důvodu si ji berou a na batoh už většina z nich zapomíná. Nedívají se na to, že je kabelka tak těžká, že jim jednak ničí záda a jednak se poškozuje i samotná kabelka. Jsou rády za to, že mohou vyjít dle svých představ.

Módní batůžky už jsou dávno na trhu

V poslední době se batohy staly hitem, a to především díky módním kouskům, které jsou mnohdy hezčí než zmiňované kabelky. Vyzkoušejte si to také, alespoň jednou a uvidíte, že následující dny budete outfity různě střídat. Když si vyjdete na lehko, sáhnete po kabelce a zase opačně. V momentě, kdy se sbalíte do práce, vyberte si outfit, ke kterému můžete vzít batůžek. Batoh vám pomáhá šetřit vaše záda, které těžká kabelka doslova ničí. Tento hit si oblíbily dokonce i známé tváře. Kromě všeho je to pohodlné a praktické.

Batohy i pro menší věci

Jestliže nemáte příliš mnoho věcí na sbalení, a i přes to byste chtěli vyrazit s batůžkem, nic vám v tom bránit nebude. Trh je dost široký na to, že nabízí bezesporu i menší modely. Vaše záda tak budou o to více odpočaté a vy se nebudete cítit příliš unaveně.

Slaďte oblečení a vyrazte

Při pořizování batůžku se první podívejte do své skříně, aby vámi pořízený model skvěle ladit s vaším oblečením. Nemusíte se bát, že by to nebylo možné, protože designových batůžku dnes existuje opravdu spousta. Stačí si jen skvěle vybrat.

Publikováno: 07. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová