Párové mikiny: Ukažte ostatním, že k sobě patříte!

Jste ve vztahu šťastní a už nevíte, jak to dát okolnímu světu najevo? Existuje několik zajímavých a originálních vychytávek, které vám v tomhle směru pomohou. Jednou z nich jsou párové věci, a to konkrétně mikiny. Ty se vzhledem k tomu, jaké je stále počasí hodí. Párové mikiny vám dodají nejenom teplo, ale i bližší lásku k tomu druhému. Pokud už máte párová trička a vyrážíte někam ven, můžete si na ně obléknout podobné nebo dokonce stejné mikiny.

Láska aneb párové předměty

Neustále si říkáte doma, jak moc se milujete a chtěli byste pro váš vztah udělat ještě něco navíc? Mělo by se jednat o něco originálního, protože vám klasické věci připadají staromódní? Pomocí párových mikin máte možnost. Ano, jedná se sice pouze o věc, na druhou stranu i ty mají v sobě jakési skryté kouzlo, které je potřeba odhalit. Venku je slunečný, ale přes to zimní den a vy se chcete projít se svým protějškem? Oblečte se originálně. Ukážeme vám, jak toho můžete docílit. Stačí se nebát a pořídit si párové mikiny.

Párové mikiny KING a QUEEN jsou top

Proč nezačít klasikou, která se v párových věcech objevila mezi prvníma? Řeč je o párových mikinách s nadpisy KING a QUEEN. Jak si můžete všimnout, mikina s nadpisem KING je určená pro muže. Druhá mikina s nadpisem QUEEN je naopak pro ženy. Nadpisy jsou k tomu doladěny pomocí postaviček. Postavička muže je na mužské mikině a postavička ženy zase na mikině pro ženy. Jestliže jste zamilovaní, pak jsou tyto mikiny vyrobeny pro vás. Laďte spolu na každém kroku. Potisk je na přední straně. Důležité je zmínit, že jsou mikiny jak bez kapuce, tak rovněž i bez kapes.

MR. a MRS.

Znáte film pan a paní Smithovi? Jestliže je vaše odpověď ano, nejspíš se vám bude líbit párová kombinace MR. a MRS. I když nejste vynikajícím angličtinářem, budete na první pohled vědět, jaká mikina je pro koho určená. Na ženské verzi, tedy na mikině s nadpisem MRS jsou navíc animovaně udělaný rty. Na mikině pro muže je knír. Tyto malé doplňky dělají z mikin kvalitní kousky hodící se pro jakékoliv vztahy. Bohužel podobně jako předchozí verze jsou mikiny bez kapuce a kapes. Potisk naleznete opět na přední straně mikin. Výrobek je z 65 % polyesterový a z 35 % bavlněný. Pokud hledáte kvalitu, jste u těchto párových mikin správně.

Od roku?

Předchozí dvě varianty vám nepřipadají originální a chtěli byste jít ještě o něco dále? Řešením jsou párové mikiny, které světu ukážou, od jakého roku jste spolu. Na jedné z mikin je například číslice 20, zatímco na druhé verzi je 15. Když se pár vedle sebe postaví, značí to rok 2015, doplněný textem jsme spolu od. Potisk je tentokrát na zadní straně mikin, a to z důvodu, aby jej viděli kolemjdoucí za vámi. Nehledejte ani v tomto případě u mikin kapuci nebo kapsy. Jste zamilování a ve vztahu jste již nějaký ten rok a nic z vás neopadlo? Mikiny ,,jsme spolu od roku“ jsou pro vás tou správnou volbou.

Párové mikiny bez kapuce Je jen můj & Je jen má

Představujeme vám další kousek z párových mikin, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Na mužské mikině je písmem napsáno ,,Je jen má“ a na opačné verzi stojí text ,,Je jen můj“. Pokud si myslíte, že je na mikině čistě jen text, pak se nemusíte obávat. Text je v originálních srdíčkách, na jejichž konci se nachází šipka. Jak jistě víte, jedná se o párové oblečení, takže v případě, že se pár postaví vedle sebe, texty budou mířit jeden na druhého. S párovými věcmi uděláte na okolí pozitivní dojem a s největší pravděpodobností někoho i inspirujete.

Publikováno: 07. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Alena Litostrámová